اطلاعیه فروشگاه در خصوص خرید گوشی های رجیستر شده و بدون رجیستر

خرید گوشی های رجیستری مسافری اطلاعیه فروشگاه در خصوص خرید گوشی های رجیستر شده و بدون رجیستر

باسلام و احترام؛
🔸 مشتریان گرامی با توجه به مشکلات جدید بوجود آمده توسط همتا و قطع ناگهانی یک سری گوشی های رجیسترشده بدون هیچ دلیل قانونی قابل ذکر است گوشی هایی که بصورت مسافری رجیستر میکنید بهتر است که ابتدا با شماره سیم کارت خود صاحب پاسپورت فعال شود و سپس انتقال مالکیت زده شود.

از مشتریان و همکاران محترم خواهشمندیم گوشی های پلمپ رجیستر شده را سریعا در داخل شبکه فعال (روشن) نمایند. از انبار کردن گوشی های رجیستر شده بصورت پلمپ جدا پرهیز فرمایید. این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال قوانین جدید همتا و مشکلات بوجود آمده سامانه از قبیل قطع شدن ناگهانی آنتن ندارد. زیرا گوشی ها بصورت قانونی رجیستر می شوند و قابل استعلام قانونی از سایت همتا هستند.
ترجیها گوشی خریداری شده را با سیم کارتی که میخواهید داخل گوشی استفاده کنید فعال سازی فرمایید.

🔸 از رجیستر کردن گوشی ها و انبار کردن و استفاده نکردن گوشی پرهیز فرمایید بهتر است زمانی که گوشی بدست شما رسید همان لحظه با پاسپورت خود یا دوستان رجیستر بفرمایید

⚠️ ضمنا این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال قوانین جدید همتا و مشکلات بوجود آمده سامانه از قبیل قطع شدن ناگهانی آنتن ندارد.

‼️ قطع کردن بدون دلیل گوشی های رجیستر شده بصورت رندوم، پاسخگو نبودن همتا به مشکلات بوجود آمده، تهدید مردم به دراختیار قرار ندادن امتیاز پاسپورت خود به دیگران و نقص حریم خصوصی مردم و … اینها همه فقط و فقط در یک جنگل بی قانون بیشتر اتفاق می افتد ❗️

❤️ باسپاس از توجه و همراهی شما ❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *